+380 (97) 72... показать
Удобрение жидкое комплексное «Нано-Минералис» наноактиватор
Удобрение жидкое комплексное «Нано-Минералис» наноактиватор ##от компании## ТОВ Всесвіт Захисту Рослин - ##фото## 1
-3%

Удобрение жидкое комплексное «Нано-Минералис» наноактиватор

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
1 823,60 ₴ 1 880 ₴
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Транспортная компания
Курьерская служба
Показать все 4 способа доставки

Оплата

Наложенный платеж
Оплата курьеру по г. Киев
Оплата при самовывозе по г. Киев
Контактная информация
Телефоны
+380 (97) 72... показать
Адрес
08343, Украина, Киев, Киев, Васильков, Одесса, Мелитополь, Первомайск на карте

Описание

Микроэлементы для внекорневого питания и замачивания корней и семян в микроудобрении Нано-Минералис,  1 л, 10 л со склада завода Новой Почтой. Предпосевная обработка зерна при протравливании. Стимулятор, активатор прорастания и стартового развития. Цена 93 грн/га. Норма внесения 50-300 мг/га. В составе нанокарбоксилаты (мг/л) ― Cu-120, Zn-220, Mg-1600, Mn-120, Co-100, Mo-50, Fe-160, Se-40, Ge-50, Nd-50, 095 04 05 715..

Предлагаем выгодное коммерческое предложение постоянным клиентам! Оставьте отзыв на сайте о результате вашей работы, и получите скидку на всю продукцию Минералис 5%. Звоните: 097 72 47 085.

 

Нано-Минералис, РК значительно активизирует и ускоряет процессы приживания и прорастания корней, применяется при протравливании посевного материала. Можно вносить одновременно с протравителями (1 л на 10 литров рабочего раствора). На виноградниках и ягодниках используется путем погружения корневой системы в раствор наноактиватора (1 л/10л воды). 

 

подкормка и обработка семян наноминералис, купить удобрения, микроудобрения минералис со скидкой

Обработка активатором семян кукурузы в сортоиспытательном посеве.

Нано минералис для обработки семян кукурузы, подсолнечника, пшеницы, ячменя, сои с инокулянтом

Описание товара, предоставленное компанией-производителем:

Нано-Мінераліс містить дев’ять життєво необхідних для рослин біогенних металів ― Cu, Fe, Co, Mo, Mg, Mn, Zn, Ge, Se, Nd у формі нанокарбоксилатів.

ЗАСТОСУВАННЯ.

Передпосівна обробка насіння або саджанців: 1 л концентрата розводиться у 10 л води.
Обробка насіння проводиться традиційним методом, використовуючи машини для передпосівної обробки насіння типу ПС-10. Препарат змішуються і не втрачає свої властивості в бакових сумішах з усіма відомими пестицидами та біопрепаратами.

Позакореневе підживлення: Визначену кількість препарату залити у бак обприскувача наповненого на третину чистою водою, включити змішувач і через 15 хвилин, не виключаючи, долити необхідну кількість води. Продовжувати перемішувати під час обробки для забезпечення однорідності робочого розчину.

Для позакореневого підживлення найкращий час доби з 19.00 до 3.00. В період найвищої активності фізіологічні процесів в рослинах.
Перед застосуванням збовтати!
Розчин препарату зберігати не більше доби!

Важливо: препарат відноситься до безпечних речовин, не токсичний, не викликає алергічних реакцій, екологічно безпечний.

Розроблені компанією ТОВ «Мінераліс Україна» мікродобрива містять макро- та мікроелементи, які виготовлені за інноваційною плазмово-імпульсною технологією, з найвищою хімічною чистотою та фізіологічною активністю. Вони беруть участь у процесах переносу електронів, посилюють дію ферментів, перетворюють нітрати в амонійний азот, інтенсифікують дихання клітин, фотосинтез, синтез ферментів та амінокислот, вуглеводний і азотний обмін, і як наслідок безпосередньо впливають на мінеральне живлення рослин.

Нано-Минералис, обработка семян, внекорневая подкормка, применение, эфект, срок хранения, нормы внесение, украинское производство

Переваги.
Поверхневий електричний заряд активних частинок металів забезпечує відмінне прилипання до поверхонь і швидке проникнення їх у клітини рослин.
Органічна основа препарату Нано-Мінераліс забезпечує ефективне транспортування активних частинок металів та сприяє швидкому акумулюванню енергії росту у рослині.
До складу мікродобрива Нано-Мінераліс входить комплекс мікроелементів без сторонніх домішок, які не створюють фітотоксичного впливу на рослини та повністю нею засвоюються.
Обробка насіння мікродобривом Нано-Мінераліс забезпечує відмінний стартовий розвиток рослини, підвищує її стресостійкість та імунітет.
Позакоренева обробка мікродобривом Нано-Мінераліс забезпечить збалансоване живлення рослини, впорається із наслідками кліматичного та пестицидного стресу, сприятиме отриманню високих врожаїв з відмінними якісними характеристиками.
На ранніх етапах розвитку рослини Нано-Мінераліс збільшує кореневу системи в 3-5 разів, що в свою чергу збільшує площу живлення.
Нано-Мінераліс підвищує урожайність сільськогосподарських культур до 30%.


Роль складових препарату Нано-Мінераліс, РК.

Наносполуки марганцю – активно впливають на процеси росту клітин, підвищують інтенсивність фотосинтезу.
Наносполуки цинку – входять до складу значної кількості різноманітних ферментів. Прискорюють поділ клітин, підвищують посухо–, жаро– та холодостійкість рослин.
Наносполуки міді – підвищують енергію проростання насіння, беруть участь в процесах обміну рістактивуючих фізіологічно-активних речовин, також підвищують стійкість рослин до посухи, високих температур і морозу. Тісно пов’язані із фіксацією молекулярного азоту та мають фунгіцидні властивості.
Наносполуки молібдену активізують азотний обмін, беруть участь у відновленні нітратів та охоплюють завершальну ланку азотного обміну — синтез білка.
Наносполуки кобальту стимулюють процес азотфіксації, приймають участь у процесах запліднення рослини та реакціях окислення-відновлення, стимулюють цикл Г. Кребса, позитивно впливають на дихання і енергетичний обмін рослин.
Наносполуки магнію пов’язані із фотосинтезом, який регулює структуру органел, збільшуючи активність первинних процесів фотосинтезу. Більшість реакцій гліколізу циклу Кребса також активується магнієм.
Наносполуки заліза пов’язані, насамперед, з його здатністю легко переходити із окисленої форми Fe +3 у відновлену Fe +2 і навпаки. Відсутність заліза або навіть його нестача спричиняє дуже помітні порушення функціональної діяльності рослин. Крім активації фотосинтезу і дихання його іони беруть участь у відновлені нітратів та біологічній азотфіксації.
Наносполуки селену, неодиму та германію – є імуномодуляторами, які забезпечують нормальне функціонування імунної системи рослин.

Норми застосування препарату Нано-Мінераліс, РК:

50-30 гр на 1 тону зерна на 10 л води.

Нормы внесения удобрения нано-минералис на пшенице, картофиле, сое, горохе, рапсе, кукурузе, подсолнечнике, томатах

Телефоны для заказа:

+38 097 228 98 45

+38 095 768 04 23 +38 063 782 34 73

ВИДЕО "Интервью директора завода о технологии и продукции Минералис"

 https://youtu.be/fWu89RbgdVo (вставьте ссылку в поисковую строку)

 

Купить микроудобрения Минералис для кукурузы, зерновых пшеницы саняха буряков

Приобретите  продукцию "МИНЕРАЛИС УКРАИНА" в городе Мелитополь, супермаркет «Агро Фермер», ул. Университетская, 11.

Нано-Минералис (наноактиватор),

ЗАКАЗАТЬ      095 0405715;      067 7080532

Характеристики

Производитель
Минералис Украина
Страна производства
Украина
Упаковка
пластиковая банка
Препаративная форма
концентрат эмульсии
Концентрированная форма удобрения
да
Минимальная температура эффективного действия
10 град.
Максимальная температура эффективного действия
25 град.
Вес
1.1 кг
Объем
1 л
Концентрат
да
Удобрение на основе микроэлементов
Нано-Минералис
применение перед посевом
одновременно с протравителями
хранение протравленного зерна
до 7 суток
замачивание корней растений
непосредственно перед высадкой
Сроки действия скидки
с 14.05.2021 по 13.06.2021